Informatii si comenzi:   | 0723615002 | Solicita oferta

N 0178011 Bujii OE

N 0178011 Bujii OE

28 RON

TVA inclus

Disponibilitate: In stoc furnizor

Produsul se afla in depozitul furnizorului extern in numar limitat si nu putem garanta disponibilitatea produsului decat dupa confirmarea telefonica a comenzii lansate. Termenul de livrare pentru reperele disponibile in stocul furnizorului extern este de 1-4 zile lucratoare. Pentru comandarea acestui produs este nevoie de achitarea unui avans.

Cod piesa:N 0178011
Producator OE
Bujie 1-Electrod masa Bujie Nickel-Cupru-electroda mijlocie
Specificatii
Bujie 1-Electrod masa
Bujie Nickel-Cupru-electroda mijlocie

Produsele aduse la comanda speciala din stocul furnizorului extern nu se accepta la retur.

Coduri OE
Producator Coduri originale echivalente
OPEL 1214046
VW N0178011
VW N01780111
VW N01780113
VW N0178021
VW N0178039
Recenzii (3)

Scrie o recenzie

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii

    Nu-mi place           Imi place foarte mult