Informatii si comenzi:   | 0723615002 | Solicita oferta

N 01781152 Bujii OE

N 01781152 Bujii OE

28 RON

TVA inclus

Disponibilitate: In stoc furnizor

Produsul se afla in depozitul furnizorului extern in numar limitat si nu putem garanta disponibilitatea produsului decat dupa confirmarea telefonica a comenzii lansate. Termenul de livrare pentru reperele disponibile in stocul furnizorului extern este de 1-4 zile lucratoare. Pentru comandarea acestui produs este nevoie de achitarea unui avans.

Cod piesa:N 01781152
Producator OE
Bujie 1-Electrod masa Bujie conducta aprindere cupru Bujie cu rezistenta
Specificatii
Bujie 1-Electrod masa
Bujie conducta aprindere cupru
Bujie cu rezistenta

Produsele aduse la comanda speciala din stocul furnizorului extern nu se accepta la retur.

Coduri OE
Producator Coduri originale echivalente
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
CITROËN 5961.27
CITROËN 5961.43
CITROËN 5962.24
CITROËN 5962.45
CITROËN 5962.5X
CITROËN 5962.5Y
CITROËN 5962.65
CITROËN 5962.82
CITROËN 5962.F9
CITROËN 5962.G1
CITROËN 5962.G6
CITROËN 5962.G8
CITROËN 5962.N4
DAIHATSU 9004851040000
DAIHATSU 9004851077000
DAIHATSU 99906910P9013
FIAT 4233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 4346797
FIAT 4347776
FIAT 4401552
FIAT 5894585
FIAT 5984035
FIAT 60806024
FIAT 7554419
FIAT 7554434
FIAT 7554437
FIAT 7554453
FIAT 7571575
FIAT 7651745
FIAT 7686643
FIAT 7760381
FIAT 7772515
FORD 5099950
FORD 78GB12405CA
FORD 78TF12405AA
FORD 790F12405ACA
FORD 800F12405DA
FORD 80GB12405AA
FORD 81GB12405AA
FORD D3PF12405BA
IVECO 7554437
IVECO 7686643
LANCIA 4233922
LANCIA 4249164
LANCIA 4345041
LANCIA 4346797
LANCIA 4347776
LANCIA 4401552
LANCIA 5984035
LANCIA 60806024
LANCIA 7554419
LANCIA 7554434
LANCIA 7554437
LANCIA 7554453
LANCIA 7571575
LANCIA 7651745
LANCIA 7686643
LANCIA 7760381
MERCEDES-BENZ 00.1101590003
MERCEDES-BENZ 00.11598503
MERCEDES-BENZ 00.11599303
MERCEDES-BENZ 00.11599403
MERCEDES-BENZ 00.21591503
MERCEDES-BENZ 00.21594103
MERCEDES-BENZ 00.21594203
MERCEDES-BENZ 00.31591303
MERCEDES-BENZ 00.31595703
MERCEDES-BENZ A0011598503
MERCEDES-BENZ A0011599303
MERCEDES-BENZ A0011599403
MERCEDES-BENZ A0021591503
MERCEDES-BENZ A0021594103
MERCEDES-BENZ A0021594203
MERCEDES-BENZ A0031591303
MERCEDES-BENZ A0031595703
MERCEDES-BENZ A1101590003
MITSUBISHI MS851184
NISSAN 22401-W8917
OPEL 1214025
OPEL 1214039
OPEL 1214108
OPEL 1214112
OPEL 1214119
OPEL 1214122
OPEL 1214132
OPEL 1214702
OPEL 1214802
OPEL 1214806
OPEL 90239568
OPEL 90297142
PEUGEOT 5961.27
PEUGEOT 5961.43
PEUGEOT 5962.24
PEUGEOT 5962.45
PEUGEOT 5962.5X
PEUGEOT 5962.5Y
PEUGEOT 5962.65
PEUGEOT 5962.82
PEUGEOT 5962.F9
PEUGEOT 5962.G1
PEUGEOT 5962.G6
PEUGEOT 5962.G8
PEUGEOT 5962.N4
RENAULT 7700366088
RENAULT 7700647273
RENAULT 7700659152
RENAULT 7700724821
RENAULT 7700737459
RENAULT 7701366086
RENAULT 7701366087
RENAULT 7701366138
RENAULT 7701414143
SUBARU 22401-AA230
SUZUKI 09482-00139
SUZUKI 09482-00385
VOLVO 1276514
VOLVO 1306604
VOLVO 1367015
VOLVO 13670153
VOLVO 1367529
VOLVO 2707479
VOLVO 273546
VOLVO 273591
VOLVO 273596
VOLVO 2735967
VOLVO 463512
VW 101000005AA
VW 101000027AA
VW 191905450
VW N01781112
VW N01781113
VW N01781114
VW N01781118
VW N01781120
VW N01781122
VW N01781141
VW N01781150
VW N01781152
VW N01781155
VW N01781157
VW N01781160
VW N01781161
VW N01781212
VW N01781213
VW N01781220
VW N01781223
VW N0178124
VW N01781240
VW N01781248
VW N01781310
VW N01781312
VW N01781313
VW N01781318
VW N01781324
VW N01781330
VW N01781333
VW N01781346
VW N0178136
VW N0178137
VW N0178139
VW N01788150
Masini compatibile
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1983 1989 66 90 benzina
2 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1986 1988 65 88 benzina
3 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1986 1990 65 88 benzina
4 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1984 1987 85 115 benzina
5 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.1 motor pe benzina 1982 1984 100 136 benzina
6 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1982 1984 96 130 benzina
7 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1984 1988 101 137 benzina
8 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 CAT motor pe benzina 1989 1990 101 137 benzina
9 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 quattro motor pe benzina 1984 1988 101 137 benzina
10 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1983 1989 66 90 benzina
11 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1986 1990 65 88 benzina
12 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1986 1990 65 88 benzina
13 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E motor pe benzina 1985 1987 85 115 benzina
14 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.1 motor pe benzina 1982 1984 100 136 benzina
15 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1984 1988 101 137 benzina
Recenzii (3)

Scrie o recenzie

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii

    Nu-mi place           Imi place foarte mult