Informatii si comenzi:   | 0723615002 | Solicita oferta

N 01781159 Bujii OE

N 01781159 Bujii OE

14 RON

TVA inclus

Disponibilitate: In stoc furnizor

Produsul se afla in depozitul furnizorului extern in numar limitat si nu putem garanta disponibilitatea produsului decat dupa confirmarea telefonica a comenzii lansate. Termenul de livrare pentru reperele disponibile in stocul furnizorului extern este de 1-4 zile lucratoare. Pentru comandarea acestui produs este nevoie de achitarea unui avans.

Cod piesa:N 01781159
Producator OE
Bujie 3-Electrod masa Bujie conducta aprindere cupru Bujie cu rezistenta
Specificatii
Bujie 3-Electrod masa
Bujie conducta aprindere cupru
Bujie cu rezistenta

Produsele aduse la comanda speciala din stocul furnizorului extern nu se accepta la retur.

Coduri OE
Producator Coduri originale echivalente
ALFA ROMEO 6051292900
ALFA ROMEO 6080032500
AUDI 101000000AB
AUDI 101000005AC
AUDI 101000006AA
AUDI 101000007AA
AUDI 101000007AB
AUDI 101000026AB
AUDI N01781159
AUDI N01781244
CITROËN 95619041
DAIHATSU 9004851083000
DAIHATSU 9004851084000
DAIHATSU 9922611236131
FIAT 4401552
FIAT 5894585
FIAT 5984035
FIAT 60800325
FIAT 7554434
FIAT 7554436
FIAT 7571575
FIAT 7651745
FIAT 7760381
FIAT 7772515
FORD 5099768
FORD 5099783
MAZDA 0744-18-110
MERCEDES-BENZ 002.159.18.03
MERCEDES-BENZ 002.159.27.03
MERCEDES-BENZ 003.159.14.03
MERCEDES-BENZ 003.159.56.03
MERCEDES-BENZ 003.159.58.03
MITSUBISHI MS851024
MITSUBISHI MS851234
MITSUBISHI MS851414
MITSUBISHI MS851439
MITSUBISHI MS851544
MITSUBISHI MS851554
MITSUBISHI MS851793
MITSUBISHI MS851882
MITSUBISHI MZ602034
PEUGEOT 5962.3T
PEUGEOT 5962.3W
RENAULT 7700732626
RENAULT 7700737459
RENAULT 7700742094
RENAULT 7700861471
RENAULT 7700868864
RENAULT 7701366087
RENAULT 7701366268
RENAULT 7701414024
RENAULT 7701742094
SAAB 8814402
SAAB 8819328
SAAB 885285
SAAB 885293
SEAT 101000000AB
SEAT 101000005AC
SEAT 101000006AA
SEAT 101000007AA
SEAT 101000007AB
SEAT 101000026AB
SEAT N01781159
SEAT N01781244
SUBARU 22401AA210
SUZUKI 09482-00139
SUZUKI 09482-00140
SUZUKI 09482-00194
SUZUKI 09482-00385
SUZUKI 09482-00434
SUZUKI 09482-00495
SUZUKI 09482-00498
SUZUKI 99000-79A37-W2P
SUZUKI 99000-79J80-W22
VOLVO 1306604
VOLVO 1367015
VOLVO 1367527
VOLVO 1367529
VOLVO 2707479
VOLVO 2714152
VOLVO 3213327-4
VW 101000000AB
VW 101000005AC
VW 101000006AA
VW 101000007AA
VW 101000007AB
VW 101000026AB
VW N01781159
VW N01781244
Masini compatibile
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1976 1978 85 115 benzina
2 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1984 1987 85 115 benzina
3 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1984 1988 101 137 benzina
4 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1984 1986 85 115 benzina
5 AUDI 100 (4A, C4) 2.0 E quattro motor pe benzina 1990 1992 85 115 benzina
6 AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1977 1980 85 115 benzina
7 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1983 1989 66 90 benzina
8 AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 motor pe benzina 1984 1988 101 137 benzina
9 AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 5E motor pe benzina 1983 1984 100 136 benzina
10 AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo motor pe benzina 1983 1988 134 182 benzina
11 AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro motor pe benzina 1983 1986 134 182 benzina
12 AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 motor pe benzina 1984 1985 101 137 benzina
13 AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro motor pe benzina 1983 1988 134 182 benzina
14 AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT motor pe benzina 1973 1976 74 100 benzina
15 AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE motor pe benzina 1978 1982 81 110 benzina
Recenzii (3)

Scrie o recenzie

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii

    Nu-mi place           Imi place foarte mult