Informatii si comenzi:   | 0723615002 | Solicita oferta

N 01781339 Bujii OE

N 01781339 Bujii OE

14 RON

TVA inclus

Disponibilitate: In stoc furnizor

Produsul se afla in depozitul furnizorului extern in numar limitat si nu putem garanta disponibilitatea produsului decat dupa confirmarea telefonica a comenzii lansate. Termenul de livrare pentru reperele disponibile in stocul furnizorului extern este de 1-4 zile lucratoare. Pentru comandarea acestui produs este nevoie de achitarea unui avans.

Cod piesa:N 01781339
Producator OE
Distanta dintre electrozi [mm] 0,8 Tehnica de cuplaj SAE/M4 Dimensiune filet M 14x1,25
Specificatii
Distanta dintre electrozi [mm] 0,8
Tehnica de cuplaj SAE/M4
Dimensiune filet M 14x1,25
Deschidere cheie 21 mm
Moment strangere [Nm] 25
Bujie 1-Electrod masa
Lungime filet [mm] 19
Impachetare conform listei

Produsele aduse la comanda speciala din stocul furnizorului extern nu se accepta la retur.

Coduri OE
Producator Coduri originale echivalente
ALFA ROMEO 605 04 563
ALFA ROMEO 605 12 929
AUTO UNION 7821 700 10 10 000
AUTO UNION N 017 811 23
BMW 12 12 1 338 146
BMW 12 12 8 636 155
BMW 12 12 8 636 167
BMW 12 12 8 636 169
CITROËN GX 06 188 10 A
CITROËN MKP 000 73
FIAT 2301710
FIAT 4170472
FIAT 4172173
FIAT 60504563
FIAT 60512929
FIAT 7554438
FIAT 7554452
FORD 5 099 949
FORD 80 OF 12405 EA
HITACHI L 44 P
LANCIA 2 301 710
LANCIA 4 170 472
LANCIA 4 172 173
LANCIA 60 504 563
LANCIA 60 512 929
MERCEDES-BENZ 001 158 88 03
MERCEDES-BENZ 001 159 19 03
MERCEDES-BENZ 001 159 27 03
MERCEDES-BENZ 001 159 31 03
MERCEDES-BENZ 001 159 34 03
MERCEDES-BENZ 001 159 45 03
MERCEDES-BENZ 001 159 50 03
MERCEDES-BENZ 001 159 52 03
MERCEDES-BENZ 001 159 53 03
MERCEDES-BENZ 001 159 55 03
MERCEDES-BENZ 001 159 61 03
MERCEDES-BENZ 001 159 62 03
MERCEDES-BENZ 001 159 69 03
MERCEDES-BENZ 001 159 84 04
MERCEDES-BENZ 001 159 87 03
MERCEDES-BENZ 001 159 88 03
MERCEDES-BENZ 001 159 89 03
MERCEDES-BENZ 001 159 93 03
MERCEDES-BENZ 002 159 18 03
MERCEDES-BENZ 002 159 27 03
MERCEDES-BENZ 002 159 51 03
MERCEDES-BENZ 002 159 62 03
MERCEDES-BENZ 002 159 63 03
MERCEDES-BENZ 003 159 14 03
MERCEDES-BENZ 003 159 32 03
MERCEDES-BENZ 003 159 56 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 14 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 56 03
PEUGEOT 5961 20
PEUGEOT 5961 26
PEUGEOT 5961 29
PEUGEOT 5961 41
PEUGEOT 5961 42
PEUGEOT 5961 48
PEUGEOT 5962 44
PEUGEOT 5962 A0
PORSCHE 999 170 050 90
PORSCHE 999 170 051 90
PORSCHE 999 170 052 90
PORSCHE 999 170 055 90
PORSCHE 999 170 056 90
PORSCHE 999 170 111 90
PORSCHE 999 170 135 90
PORSCHE 999 170 165 90
RENAULT 77 00 500 024
RENAULT 77 00 732 626
RENAULT 77 00 737 459
RENAULT 77 01 365 111
RENAULT 77 01 414 024
RENAULT 77 01 417 654
TALBOT 00 044 629 00
TALBOT 00 553 552 00
VAG 101 000 000 AA
VAG 101 000 002 AD
VAG 101 000 006 AA
VAG 191 905 450 L
VAG 191 905 452
VAG N 017 811 23
VAG N 017 811 25
VAG N 017 811 32
VAG N 017 811 49
VAG N 017 811 59
VAG N 017 811 6
VAG N 017 811 71
VAG N 017 811 76
VAG N 017 812 18
VAG N 017 812 21
VAG N 017 812 35
VAG N 017 812 39
VAG N 017 812 44
VAG N 017 812 6
VAG N 017 812 60
VAG N 017 812 9
VAG N 017 813 16
VAG N 017 813 17
VAG N 017 813 32
VAG N 017 813 39
VAG N 017 813 43
VAG N 017 813 53
VAG N 017 813 8
VAG N 017 832 1
VAG N 017 832 2
VAG Z 057 012
VAG Z 057 058
VAG Z 057 140
VOLVO 1276057
VOLVO 1276058
VOLVO 2301710
VOLVO 463513
ZUENDAPP 280 07 143
Masini compatibile
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1976 1978 85 115 benzina
2 AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1977 1980 85 115 benzina
3 AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT motor pe benzina 1973 1976 74 100 benzina
4 AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE motor pe benzina 1976 1978 81 110 benzina
5 AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE motor pe benzina 1978 1982 81 110 benzina
6 AUDI COUPE (81, 85) 1.9 motor pe benzina 1980 1983 85 115 benzina
7 AUDI SUPER 90 1.8 motor pe benzina 1966 1971 66 90 benzina
8 Volkswagen DERBY (86C, 80) 1.3 motor pe benzina 1982 1984 55 75 benzina
9 Volkswagen GOLF   (17) 1.6 GTI motor pe benzina 1976 1982 81 110 benzina
10 Volkswagen GOLF   Cabriolet (155) 1.6 motor pe benzina 1979 1982 81 110 benzina
11 Volkswagen JETTA   (16) 1.6 GLI motor pe benzina 1978 1982 81 110 benzina
12 Volkswagen PASSAT (32) 1.5 motor pe benzina 1973 1975 63 86 benzina
13 Volkswagen PASSAT (32B) 1.9 motor pe benzina 1981 1983 85 115 benzina
14 Volkswagen PASSAT Variant (32B) 1.9 motor pe benzina 1981 1983 85 115 benzina
15 Volkswagen PASSAT Variant (33) 1.5 motor pe benzina 1973 1975 63 86 benzina
Recenzii (3)

Scrie o recenzie

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii

    Nu-mi place           Imi place foarte mult